Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Kolejna wygrana

Siatkarze MCKiS Jaworzno od samego początku sezonu udowadniają, że znów będą groźni. Jaworznianie pewnie wygrali dwa pierwsze mecze.
Podopieczni trenera Mariusza Łozińskiego sezon 2016/17 rozpoczęli z wysokiego „C”. O ile jeszcze pewna wygrana 3:0 na inaugurację z zespołem z Głuchołaz była raczej planowana, to już nadspodziewanie łatwe zwycięstwo z silnym TS Volley Rybnik musi budzić szacunek.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Rybnika, którzy nieco zaskoczyli jaworznian i bezlitośnie wykorzystali wszystkie błędy wygrywając pierwszą partię 25:17. Trener Mariusz Łoziński szybko dokonał kilku korekt i w drugim secie długo toczyła się walka punkt za punkt. Dopiero w końcówce MCKiS zdołał nieco odjechać rywalom i wygrał 25:23. Kolejne dwa sety to już praktycznie pełna dominacja jaworznian i łatwe wygrane do 17 i do 19. Po dwóch kolejkach jaworznianie z kompletem punktów zajmują drugie miejsce tabeli i tylko gorszym stosunkiem setów ustępują ekipie z Tychów. W ten weekend MCKiS czeka wyjazdowe spotkanie z AT Żory Jastrzębski Węgiel. Akademia Talentów co prawda na otwarcie sezonu po tie-breaku ograła zespół z Raciborza, ostatnio jednak wysoko 0:3 uległa MKS-owi Andrychów. Jaworznianie do Żor jadą w roli zdecydowanych faworytów i o ile nie zdarzy się nic niespodziewanego, to powinni po raz kolejny wrócić z tarczą.

MCKiS Jaworzno – TS Volley Rybnik 3:1
(17:25, 25:23, 25:17, 25:19)