Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Mecz przyjaźni dla Victorii

Victoria ostatnio ma mnóstwo powodów do zadowolenia. W niedzielę Biało-Zieloni w meczu przyjaźni rozgromili chrzanowski Fablok 6:1 i zostali

samodzielnym liderem chrzanowskiej A Klasy. Niedzielny pojedynek przy Krakowskiej przebiegał w atmosferze piłkarskiego święta. Kibice Victorii i Fabloka od dawna się przyjaźnią i na trybunach wspólnie świetnie się bawili wspierając swoje zespoły.  Także na boisku sporo się działo. W pierwszej połowie zapachniało nawet niespodzianką. Victoria bowiem co prawda przeważała, ale jako pierwsi do siatki trafili goście. W 35. minucie Rafał Chrząszcz po indywidualnej akcji z ostrego kąta pokonał Jończyka otwierając wynik meczu. Biało-Zieloni co prawda wyrównali jeszcze przed przerwą za sprawą gola Bartłomieja Kędzierskiego, ale wynik wydawał się sprawą otwartą. W drugiej połowie na murawie toczył się już koncert jednego gracza. Chrzanowianie nie przetrwali nawet dziesięciu minut po wznowieniu gry a jaworznianie po trafieniu Gembali wyszli na prowadzenie 2:1. Szybkie gole Suwaja i Kędzierskiego pozbawiły rywali złudzeń o korzystnym rezultacie. Fablok co prawda szukał jeszcze swoich okazji w kontratakach, te jednak nie przyniosły żadnego efektu. Na dodatek w końcówce do siatki trafili jeszcze Seweryn i Ciupek ustalając wynik na 6:1 dla Victorii.

Victoria w niedzielę po raz pierwszy w sezonie została już samodzielnym liderem wyprzedzając Arkę Babice o dwa punkty. Babiczanie w sobotę nieoczekiwanie stracili punkty zaledwie remisując 2:2 w Alwerni. Jaworznianie nie mogli z tego nie skorzystać i teraz to oni wysunęli się na czoło rywalizacji o awans do okręgówki. Już za nieco ponad tydzień obie ekipy zmierzą się na Stadionie Miejskim a to zapowiada ogromne emocje. Tymczasem w najbliższej kolejce w sobotę podopieczni trenera Kijewskiego na wyjeździe zmierzą się z ligowym przeciętniakiem – Wisłą Jankowice. Ekipa z Jankowic po 10 kolejkach zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z 13 punktami na swoim koncie. Wisła jest niezwykle chimeryczną ekipą i potrafi zaskakiwać – w jednej kolejce może wysoko przegrać ze słabeuszem by parę dni później urwać punkty ligowym potentatom. Victoria powinna spokojnie sięgnąć po punkty w Jankowicach, ale nie może pozwolić sobie na nadmierne rozkojarzenie.