Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Pucharowe zdobycze

Zawodnicy klubu MCKiS Tytan Jaworzno nie próżnują, po intensywnym Pucharze Polski ostatnio reprezentowali Polskę podczas prestiżowych zawodów
Złoty Tur World Cup. Jaworznianie wywalczyli w sumie trzy medale. 200 najsilniejszych zawodników z ponad 25 krajów i 6 kontynentów, transmisja w 30 stacjach telewizyjnych dobitnie pokazują, że zawody odbywające się w gościnnej Rumi stały się jedną z najważniejszych imprez armwrestlingowych na świecie. Tym razem rozgrywano już XIII edycję Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu oraz II Puchar Świata w Siłowaniu na Rękę Osób Niepełnosprawnych. Niemal każdy pojedynek dostarczał mnóstwo emocji, trudno się temu jednak dziwić, na starcie bowiem stanęli znakomici zawodnicy – Mistrzowie Świata i Europy a wśród nich prawdziwe żywe legendy siłowania na rękę – Andriej Pushkar, Dymitr Turbin czy Michael Todd.

W reprezentacji Polski nie mogło zabraknąć oczywiście najlepszych przedstawicieli klubu MCKiS Tytan. Liderem zespołu był Lucjan Fudała, który w kategorii 95 kg na lewą rękę zdobył brązowy medal po pechowej porażce z późniejszym mistrzem Rustamem Babajewem. Na wysokim 5. miejscu w kategorii 86 kg na lewą rękę zakończył zawody Tomasz Szewczyk, z kolei Marcin Molenda w wadze 95 kg na prawą rękę zajął 7. miejsce. Dwa razy na podium podczas II Pucharu Świata w Siłowaniu na Rękę Osób Niepełnosprawnych stanął za to Radek Kwietniewski. Zawodnik Tytana wywalczył dwa srebrne medale w kategorii do 80 kg ulegając w finale reprezentantowi Rosji Anatolijowi Shusharihowi. Gratulujemy jaworznickim siłaczom udanych startów i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!