Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Punkty wyjechały z miasta

Koszykarzom Termo-Rexu nie udało się pokonać niżej notowanej drużyny MKS II Dąbrowia. Od samego początku na ich koncie pojawiały się błędy, które przeciwnicy zamieniali

na punkty. Pierwszą kwartę wygrali nasi zawodnicy, lecz w drugiej nie było już tak łatwo. Te same błędy sprawiały, że Dąbrowia zdążyła rozszyfrować swoich rywali i tak na koniec drugiej kwarty był już remis 28:28. W trzeciej kwarcie to drużyna MKSu już dominowała na boisku. Usprawnili swoją obronę, więc dla Termo-Rexu była to już twierdza nie do zdobycia. Jednakże, była nadzieja na doprowadzenie zwycięstwa do końca meczu, niestety przeciwnicy byli wręcz niesieni na skrzydłach przez co skutecznie brylowali na boisku. W końcówce mieli szansę na dogrywkę, lecz nie udało się zdobyć punktów na wagę wyrównania.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na wyjeździe z drużyną MKKS Rybnik. Nie będzie to łatwe spotkanie patrząc na dwa aspekty. Pierwszym jest oczywiście gra zawodników Termo-Rex, a drugi to, że Rybiczanie wygrali swoje ostatnie spotkanie z Rudą Śląską  i ostrzą sobie zęby na to żeby w tabeli przeskoczyć drużynę z Jaworzna.