Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Wygrana na początek

Dobry wstęp do fazy play off zaliczyli koszykarze Termo-rexu Jaworzno. Sam początek spotkania był miły niczym wiosenny powiew wiatru podczas spaceru. Niestety po tym

przyszła burza i już nie było tak kolorowo. Zawodnicy zaczęli od wyraźnego prowadzenia 10:0. Trener Opola zna prawdopodobnie jakieś zaklęcia, ponieważ po zgłoszonej przerwie wyszli na parkiet wyraźnie podbudowani, przez co mecz stał się naprawdę wyrównany. Druga kwarta to jeszcze bardziej zaciekła gra. Żadna z drużyn nie mogła wyjść na kilkupunktowe prowadzenie. W trzeciej kwarcie trenerzy postawili na ofensywne ataki, lecz walka punkt za punkt trwała w najlepsze. Nasi zawodnicy w czwartej kwarcie za popełnione faule musieli zejść z boiska, przez co wynik meczu należał w rękach rezerwistów. Jednak gra wyglądała zadowalająco i pozwoliła odskoczyć na 10. punktów przewagi, które zostało dowiezione do końca meczu.